Матчі команди: Всі команди | Сезон 2018-19 р.


Тур Місце проведення Дата Час Команда хазяїв Результат Команда гостей
1 1-й тур 22.07.2018 17:00 “Верес” 0 - 1 "Поділля"
1 1-й тур 22.07.2018 17:00 "Полісся" 0 - 0 “Черкащина-Академія”
1 1-й тур 22.07.2018 17:00 “Нива” В 1 - 1 "Нива" Т
1 1-й тур 22.07.2018 17:00 "Калуш" 1 - 0 “Минай”
1 1-й тур стадіон "Буковина" 22.07.2018 18:00 "Буковина" 0 - 3 “Чайка”
2 2-й тур 28.07.2018 17:00 “Черкащина-Академія” 1 - 0 “Нива” В
2 2-й тур Тернопільський міський ст 28.07.2018 17:00 "Нива" Т 0 - 2 "Буковина"
2 2-й тур СК “Поділля” 28.07.2018 18:00 "Поділля" 0 - 2 “Минай”
2 2-й тур ст. “Колос” (Млинів) 28.07.2018 18:00 “Верес” 0 - 1 "Полісся"
2 2-й тур 28.07.2018 18:00 “Чайка” 0 - 0 "Калуш"
3 3-й тур 04.08.2018 17:00 "Полісся" 0 - 0 "Поділля"
3 3-й тур 04.08.2018 17:00 “Минай” 2 - 1 “Чайка”
3 3-й тур 05.08.2018 17:00 “Нива” В 0 - 0 “Верес”
3 3-й тур 05.08.2018 17:00 "Буковина" 0 - 1 “Черкащина-Академія”
3 3-й тур 05.08.2018 17:00 "Калуш" 1 - 0 "Нива" Т
4 4-й тур 11.08.2018 17:00 “Черкащина-Академія” 3 - 2 "Калуш"
4 4-й тур ст. “Колос” (Млинів) 11.08.2018 18:00 “Верес” 1 - 3 "Буковина"
4 4-й тур 11.08.2018 18:00 "Поділля" 0 - 0 “Чайка”
4 4-й тур 12.08.2018 17:00 "Нива" Т 3 - 2 “Минай”
4 4-й тур 12.08.2018 18:00 "Полісся" 0 - 2 “Нива” В
5 5-й тур ст. “Хімік” (Калуш) 18.08.2018 17:00 "Калуш" 1 - 0 “Верес”
5 5-й тур 18.08.2018 17:00 “Нива” В 2 - 2 "Поділля"
5 5-й тур 18.08.2018 17:00 “Минай” 3 - 1 “Черкащина-Академія”
5 5-й тур 18.08.2018 18:00 “Чайка” 0 - 0 "Нива" Т
5 5-й тур 19.08.2018 18:00 "Буковина" 2 - 2 "Полісся"
6 6-й тур 25.08.2018 17:00 "Поділля" 0 - 1 "Нива" Т
6 6-й тур 26.08.2018 17:00 "Полісся" 1 - 1 "Калуш"
6 6-й тур 26.08.2018 17:00 “Нива” В 2 - 1 "Буковина"
6 6-й тур 26.08.2018 18:00 “Верес” 2 - 1 “Минай”
6 6-й тур 27.08.2018 17:00 “Черкащина-Академія” 1 - 1 “Чайка”
7 7-й тур 01.09.2018 17:00 “Чайка” 0 - 1 “Верес”
7 7-й тур 01.09.2018 17:00 “Минай” 1 - 1 "Полісся"
7 7-й тур 01.09.2018 17:00 "Нива" Т 1 - 1 “Черкащина-Академія”
7 7-й тур ст. “Хімік” (Калуш) 02.09.2018 17:00 "Калуш" 1 - 1 “Нива” В
7 7-й тур 02.09.2018 17:00 "Буковина" 3 - 2 "Поділля"
8 8-й тур 08.09.2018 17:00 “Верес” 0 - 0 "Нива" Т
8 8-й тур 08.09.2018 17:00 "Полісся" 1 - 0 “Чайка”
8 8-й тур 08.09.2018 17:00 “Нива” В 0 - 0 “Минай”
8 8-й тур 08.09.2018 17:00 "Поділля" 1 - 2 “Черкащина-Академія”
8 8-й тур 09.09.2018 17:00 "Буковина" 0 - 3 "Калуш"
9 9-й тур 15.09.2018 16:00 “Черкащина-Академія” 1 - 2 “Верес”
9 9-й тур 15.09.2018 16:00 “Чайка” 2 - 2 “Нива” В
9 9-й тур 15.09.2018 17:00 “Минай” 3 - 0 "Буковина"
9 9-й тур 16.09.2018 17:00 "Нива" Т 0 - 1 "Полісся"
9 9-й тур ст. “Хімік” (Калуш) 16.09.2018 17:00 "Калуш" 0 - 0 "Поділля"
10 10-й тур 22.09.2018 16:00 "Поділля" 0 - 1 “Верес”
10 10-й тур 22.09.2018 16:00 “Чайка” 1 - 1 "Буковина"
10 10-й тур 22.09.2018 17:00 “Черкащина-Академія” 0 - 1 "Полісся"
10 10-й тур 22.09.2018 17:00 “Минай” 2 - 0 "Калуш"
10 10-й тур 23.09.2018 16:00 "Нива" Т 0 - 1 “Нива” В
11 11-й тур 29.09.2018 16:00 "Полісся" 0 - 1 “Верес”
11 11-й тур 30.09.2018 16:00 “Нива” В 0 - 0 “Черкащина-Академія”
11 11-й тур 30.09.2018 16:00 "Буковина" 0 - 2 "Нива" Т
11 11-й тур ст. “Хімік” (Калуш) 30.09.2018 16:00 "Калуш" 1 - 0 “Чайка”
11 11-й тур 30.09.2018 17:00 “Минай” 1 - 0 "Поділля"
12 12-й тур 06.10.2018 16:00 “Верес” 0 - 1 “Нива” В
12 12-й тур 06.10.2018 16:00 "Поділля" 2 - 0 "Полісся"
12 12-й тур 06.10.2018 16:00 “Черкащина-Академія” 2 - 0 "Буковина"
12 12-й тур 06.10.2018 16:00 “Чайка” 1 - 1 “Минай”
12 12-й тур 07.10.2018 16:00 "Нива" Т 1 - 2 "Калуш"
13 13-й тур 13.10.2018 16:00 “Нива” В 0 - 0 "Полісся"
13 13-й тур 13.10.2018 16:00 “Минай” 3 - 0 "Нива" Т
13 13-й тур 13.10.2018 16:00 “Чайка” 0 - 1 "Поділля"
13 13-й тур 14.10.2018 16:00 "Буковина" 0 - 1 “Верес”
13 13-й тур ст. “Хімік” (Калуш) 14.10.2018 16:00 "Калуш" 1 - 0 “Черкащина-Академія”
14 14-й тур 20.10.2018 00:00 “Верес” _ - _ "Калуш"
14 14-й тур 20.10.2018 00:00 "Поділля" _ - _ “Нива” В
14 14-й тур 20.10.2018 00:00 “Черкащина-Академія” _ - _ “Минай”
14 14-й тур 21.10.2018 00:00 "Полісся" _ - _ "Буковина"
14 14-й тур 21.10.2018 15:00 "Нива" Т _ - _ “Чайка”
15 15-й тур 27.10.2018 00:00 “Минай” _ - _ “Верес”
15 15-й тур ст. “Хімік” (Калуш) 27.10.2018 00:00 "Калуш" _ - _ "Полісся"
15 15-й тур 27.10.2018 00:00 "Буковина" _ - _ “Нива” В
15 15-й тур 27.10.2018 00:00 “Чайка” _ - _ “Черкащина-Академія”
15 15-й тур 27.10.2018 00:00 "Нива" Т _ - _ "Поділля"
16 16-й тур 03.11.2018 00:00 “Верес” _ - _ “Чайка”
16 16-й тур 03.11.2018 00:00 "Полісся" _ - _ “Минай”
16 16-й тур 03.11.2018 00:00 “Нива” В _ - _ "Калуш"
16 16-й тур 03.11.2018 00:00 "Поділля" _ - _ "Буковина"
16 16-й тур 03.11.2018 00:00 “Черкащина-Академія” _ - _ "Нива" Т
17 17-й тур 10.11.2018 00:00 "Нива" Т _ - _ “Верес”
17 17-й тур 10.11.2018 00:00 “Чайка” _ - _ "Полісся"
17 17-й тур 10.11.2018 00:00 “Минай” _ - _ “Нива” В
17 17-й тур ст. “Хімік” (Калуш) 10.11.2018 00:00 "Калуш" _ - _ "Буковина"
17 17-й тур 10.11.2018 00:00 “Черкащина-Академія” _ - _ "Поділля"
18 18-й тур 31.03.2019 00:00 “Верес” _ - _ “Черкащина-Академія”
18 18-й тур 31.03.2019 00:00 "Полісся" _ - _ "Нива" Т
18 18-й тур 31.03.2019 00:00 “Нива” В _ - _ “Чайка”
18 18-й тур 31.03.2019 00:00 "Буковина" _ - _ “Минай”
18 18-й тур 31.03.2019 00:00 "Поділля" _ - _ "Калуш"
Інформаційні партнери

Матчі

МИНУЛИЙ
Першість України з футболу - 13-й тур
Venue: стадіон "Буковина" Datum нд., 14. жовт.. 2018 Beginn 16:00

"Буковина" (Чернівці)
0:1 “Верес”
“Верес” (Рівне)

НАСТУПНИЙ
Першість України з футболу - 14-й тур
Datum нд., 21. жовт.. 2018 Beginn 00:00

"Полісся" (Житомир)
-:- Наступний матч
"Буковина" (Чернівці)

Турнірна таблиця

Першість України з футболу

М Команда І О
1 "Калуш" (Калуш) 13 25
2 “Минай” (Закарпаття) 13 24
3 “Нива” (Вінниця) 13 20
4 “Верес” (Рівне) 13 20
5 “Черкащина-Академія” (Білозір’я) 13 19
6 "Полісся" (Житомир) 13 18
7 "Поділля" (Хмельницький) 13 13
8 "Нива" (Тернопіль) 13 13
9 "Буковина" (Чернівці) 13 11
10 “Чайка” (Петропавлівська Борщагівка) 13 10

Турнірна таблиця U19

Першість України з футболу U19

М Команда І О
1 «Буковина» U19 (Чернівці) 4 12
2 МФА U19 (Мукачево) 4 10
3 «Ніка» U19 (Івано-Франківськ) 4 9
4 «Прикарпаття» U19 (Івано-Франківськ) 4 9
5 «Динамо» U19 (Львів) 5 7
6 «Адреналін» U19 (Луцьк) 5 6
7 «Темп» U19 (Вінниця) 5 3
8 «Гірник» U19 (Новояворівськ) 4 1
9 «Поділля» U19 (Хмельницький) 5 1

 

З питань роботи сайту та розміщення
матеріалів звертайтеся, будь ласка,
за телефонами:

+38 (095) 538-61-17 (Олексій Мамчук)
+38 (050) 674-59-02,
+38 (096) 1958-000 (Віталій Ружецький)

Адреси: вул. О. Гузар, 1, м. Чернівці, 58022
вул. Миколаївська, 40, м. Чернівці, 58032 (відділ маркетингу)

Ел. пошта: bukovina@pfl.com.ua
fscbukovyna@gmail.com