Матчі команди: «Буковина» | Сезон 2017/18 р.


Тур Місце проведення Дата Час Команда хазяїв Результат Команда гостей
1 1-й тур 15.07.2017 17:00 «Львів» 4 - 3 «Буковина»
2 2-й тур 23.07.2017 17:00 «Буковина» 1 - 3 "Скала"
5 5-й тур 09.08.2017 18:00 "Агробізнес" 3 - 1 «Буковина»
6 6-й тур 13.08.2017 18:00 «Поділля» 0 - 0 «Буковина»
7 7-й тур 12.11.2017 14:00 «Буковина» 2 - 1 «Полісся»
8 8-й тур 26.08.2017 17:00 «Нива» Т 0 - 0 «Буковина»
9 9-й тур 30.08.2017 17:00 «Буковина» 4 - 0 "Арсенал-Київщина"
10 10-й тур 03.09.2017 17:00 «Нива» В 1 - 1 «Буковина»
11 11-й тур 10.09.2017 17:00 «Буковина» 1 - 2 "Прикарпаття"
12 12-й тур 16.09.2017 17:00 «Буковина» 0 - 0 «Львів»
13 13-й тур 24.09.2017 15:00 «Нива» Т 0 - 0 «Буковина»
14 14-й тур ст. «Буковина» 01.10.2017 16:00 «Буковина» 3 - 0 «Нива» В
15 15-й тур ст. «Буковина» 07.10.2017 16:00 «Буковина» 2 - 0 «Полісся»
16 16-й тур 14.10.2017 15:00 "Прикарпаття" 5 - 2 «Буковина»
17 17-й тур 22.10.2017 15:00 «Буковина» 1 - 2 "Агробізнес"
18 18-й тур 28.10.2017 15:00 «Поділля» 3 - 0 «Буковина»
19 19-й тур 05.11.2017 14:00 «Буковина» 0 - 3 "Скала"
20 20-й тур “Арсенал-Арена”, Щасливе 01.04.2018 15:00 "Арсенал-Київщина" 2 - 2 «Буковина»
21 21-й тур ст. “Сокіл”, Львів 06.04.2018 14:00 «Львів» 0 - 0 «Буковина»
22 22-й тур ст. «Буковина» 15.04.2018 16:00 «Буковина» 1 - 0 «Нива» Т
23 23-й тур Центр.міськ. ст., Вінниця 21.04.2018 16:00 «Нива» В 0 - 1 «Буковина»
24 24-й тур Авангард, Новоград-Волин. 27.04.2018 16:00 «Полісся» 2 - 1 «Буковина»
25 25-й тур 06.05.2018 17:00 «Буковина» 1 - 0 "Прикарпаття"
26 26-й тур ст. “Юність”, Волочиськ 12.05.2018 18:00 "Агробізнес" 5 - 0 «Буковина»
27 27-й тур 20.05.2018 17:00 «Буковина» 1 - 0 «Поділля»
28 28-й тур ст. “Медик” (Моршин) 26.05.2018 17:30 "Скала" 3 - 1 «Буковина»
29 29-й тур 02.06.2018 17:30 «Буковина» 3 - 1 "Арсенал-Київщина"
Інформаційні партнери

Турнірна таблиця

Чемпіонат України з футболу 2019/20

М Команда І О
1 «Нива» (Тернопіль) 20 41
2 «Полісся» (Житомир) 20 39
3 «Верес» (Рівне) 20 36
4 «Діназ» (Вишгород) 20 31
5 «Калуш» (Калуш) 20 29
6 «Поділля» (Хмельницький) 20 29
7 «Чайка» (Петропавлівська Борщ-ка) 20 26
8 «Нива» (Вінниця) 20 20
9 «Буковина» (Чернівці) 20 20
10 «Ужгород» (Ужгород) 20 19
11 «Оболонь Бровар-2» (Буча) 20 16

Матчі

Фоторепортажі