Ви тут:

Віктор Мглинець: «Гра зі «Скалою» викликає серйозні сумніви»

Матч 28-го туру друголігової першості України «Скала» - «Буковина» прокоментував головний тренер чернівецької команди Віктор Мглинець. 

 - Вікторе Івановичу, які, Вашу думку причини поразки «Буковини» у виїзному матчі зі стрийською «Скалою» ? 

- Гра мала двоякий характер. Початок матчу не передбачав ніяких поганих наслідків. Тим більше, що команда налаштувалася на гру та створила кілька моментів. Щодо подальшого перебігу подій, то гра у мене викликає серйозні сумніви. Є питання щодо самовіддачі окремих гравців та їх дій на футбольному полі.

Думаю, що ми проведемо внутрішнє розслідування. Ми підготуємо листа у Київ для того, щоби нам допомогли розібратися у цьому матчі. Деякі гравці не відповідали своєму рівневі. Я трохи бачив те, як грають у футбол. Знаю і те, як вони можуть грати. Гра зі «Скалою» викликає серйозні сумніви. Нам би хотілося усе з'ясувати. 

- Можна припустити, що будуть оргвисновки по відношенню до окремих виконавців… 

- Звичайно. По-іншому бути не може. Ми не можемо сподіватися на людей, які будь-якого моменту можуть підвести. Мені здається, що це навіть не обговорюється. 

- З яких причин не грали у матчі зі «Скалою» футболісти основного складу – захисник Андрій Гусін і нападник Віталій Зоря ? 

- На жаль, Віталій Зоря зламався на тренуванні. Пізніше зазнав травми Андрій Гусін. Нам їх дуже не вистачало у цьому матчі. Зрештою, ми готуватимемося до наступного матчу. Неприємно те, що є такі негативні моменти. Зрештою, сподіваюся, що усе буде нормально. 

- Вікторе Івановичу, як оцінюєте гру команди у цьогорічних офіційних матчах ? 

- Вважаю, що команда зіграла непогано. Я не беру до уваги гру з «Агробізнесом». Там був провал. Подумали, можливо, про те, що можемо усіх обіграти. Команда виглядала гідно. Вона заслуговує на похвалу. Ми рухаємося у правильному напрямку. Сподіваюся, що ми щось змінимо. Не виключаю, що знайдемо місцевих футболістів. На жаль, мало наших хлопців, які швидко прогресують. А футбол не чекає. Наступний сезон розпочинається вже через місяць. Будемо орієнтуватися на ті умови, які у нас є. 

- Щоби Ви хотіли сказати вболівальникам напередодні останнього матчу сезону з командою «Арсенал – Київщина» (Біла Церква) ? 

- Без уболівальників нам важко. Я запрошую усіх на останній матч сезону. Намагатимемося, як і у попередніх домашніх матчах, Вас не засмутити.

 

З питань роботи сайту та розміщення
матеріалів звертайтеся, будь ласка,
за телефонами:

+38 (095) 538-61-17 (Олексій Мамчук)
+38 (050) 674-59-02,
+38 (096) 1958-000 (Віталій Ружецький)

Адреси: вул. О. Гузар, 1, м. Чернівці, 58022
вул. Миколаївська, 40, м. Чернівці, 58032 (відділ маркетингу)

Ел. пошта: bukovina@pfl.com.ua
fscbukovyna@gmail.com