«Буковина» U19 перемогла на виїзді «Адреналін»

У тринадцятому турі першолігової першості України U19 чернівецька «Буковина» грала на виїзді з командою «Адреналін» (Луцьк).

Підопічні Сергія Гамаля організували результативну атаку вже на 10 хвилині зустрічі. Василь Гакман віддав розрізну передачу на Владислава Ватаманюка, який вийшов на «побачення» з голкіпером «Адреналіна» та забив перший гол у матчі.

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою «Буковини». У другій половині зустрічі шанси відзначитися мали гравці обох команд, однак на 65 хвилині гри м’яч вдруге опинився у сітці воріт волинського колективу. Дубль оформив Владислав Ватаманюк. Чернівецька команда святкувала перемогу з рахунком 2:0.

«Гра була важкою. «Адреналін» - пристойна команда, за яку грають високорослі футболісти. Хлопці – молодці. Ми зуміли перемогти на виїзді серйозного суперника. На жаль, нам довелося робити вимушену заміну. Через травму поле залишив Василь Гакман», - сказав Сергій Гамаль.

Склад буковинської команди: Гуцул, Постолакій, Томнюк, Кузик, А. Букатар (Ленюк, 85), Фрунчак, Павлович, Гакман (А. Рябий, 67), Шутак (Квасниця, 70), Д. Рябий (Мангер, 60), Ватаманюк (Придрик, 90).