Футбольний чемпіонат України у другій лізі призупинено на невизначений термін

Футбольний чемпіонат України у другій лізі призупинено на невизначений термін

21 березня матч «Калуш» - «Буковина» не відбудеться.

Після введення по всій країні загального карантину пов’язаного з коронавірусом цілком закономірним стало рішення УАФ тимчасово призупинити проведення всіх змагань УПЛ, Кубку України, U21 та U19, ПФЛ, вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд, Кубку України та Екстраліги, Кубку України з футзалу, ДЮФЛ, дитячо-юнацьких змагань та змагань серед дівочих команд у всіх вікових категоріях, усіх змагань футболу та футзалу обласного, районного та міського рівнів. Термін дії такого рішення остаточно не визначено. Усе залежатиме від того, як розвиватиметься ситуація з коронавірусом в Україні та Європі.

Планувалося, що 21 березня чернівецька «Буковина» розпочне другу частину чемпіонату України виїзним матчем із ФК «Калуш». Гравців буковинської команди розпустять до 3 квітня.

«Ми сьогодні ухвалили рішення зупинити усі змагання на районному, обласному, національному рівнях до наступного рішення, яке прийматиметься після рекомендацій Міністерства охорони здоров’я та Кабінету Міністрів України.

Якщо підрахувати, то гіпотетично, останньою можливою датою відновлення УПЛ може бути 15 травня. Детальну картину буде видно  після того, як УЄФА надішле відповідні рекомендації: коли проводити матчі збірних, єврокубки. Майже усі країни прийняли рішення призупинити чемпіонати безстроково. До 30 червня усі країни мають підбити підсумки своїх чемпіонатів.

Якщо ситуація з коронавірусом покращуватиметься, то виконком УАФ збереться і буде вирішувати, коли відновлювати чемпіонат», - сказав президент УАФ Андрій Павелко. 

Інформаційні партнери

Турнірна таблиця

Чемпіонат України з футболу 2019/20

М Команда І О
1 «Нива» (Тернопіль) 20 41
2 «Полісся» (Житомир) 20 39
3 «Верес» (Рівне) 20 36
4 «Діназ» (Вишгород) 20 31
5 «Калуш» (Калуш) 20 29
6 «Поділля» (Хмельницький) 20 29
7 «Чайка» (Петропавлівська Борщ-ка) 20 26
8 «Нива» (Вінниця) 20 20
9 «Буковина» (Чернівці) 20 20
10 «Ужгород» (Ужгород) 20 19
11 «Оболонь Бровар-2» (Буча) 20 16

Матчі

Фоторепортажі